Catering - czyli to co najlepsze od nas u Was.
Wezwij posiłki z Siódemki
52 565 12 22 lub 508 233 730

Postaw na jakość, oszczędź czas i zdaj się na profesjonalistów. Zamów posiłki z Siódemki na swoją imprezę. Jesteśmy wstanie spełnić Wasze nawet najbardziej egzotyczne i wymyślne życzenia. Służymy fachowym doradztwem, menu na każdy catering jest przygotowywane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta i może znacznie wykraczać poza ofertę proponowaną na co dzień w naszej restauracji.

Impreza w Twojej firmie

Nic nie buduje tak ducha zespołu jak wspólne posiłki szczególnie te związane ze wyjątkowymi okazjami takimi jak awanse pracownicze, wygranie ważnego przetargu, ukończenie ważnego dla firmy projektu lub na okoliczność np wigilia firmowa. Możemy dostarczyć posiłki do siedziby firmy, wynajętej sali lub nawet w plener jeśli będzie takie życzenie.

Domowa atmosfera

Cenicie sobie domową atmosferę i chcecie podjąć gości w Swoim domu? Zwykle wiąże się to jednak z godzinami spędzonymi w kuchni na przygotowywaniu posiłków, deserów i napojów. Taka sytuacja może całkowicie zniszczyć imprezę gospodarzom. Zaproście na Waszą imprezę posiłki z SIÓDEMKI! Dowieziemy dania gorące, sałatki, przystawki, zupy - co tylko chcecie w wyznaczone miejsce i punktualnie w umówionym czasie. Nie musicie całkowicie rezygnować z przysmaków które są np Waszą specjalnością. Aby zrzucić część obowiązków ze swoich barków możecie uzupełnić Wasze menu o kilka pozycji dla urozmaicenia poczęstunku